Megyei harmadik helyezés

2026. febr. 11.

A Vas Vármegye Önkormányzata által meghirdetett Feltárul az Értéktár! elnevezésű háromfordulós vetélkedő döntőjén iskolánk 10. A osztályának „Fekete sereg” fantázianevű csapata jól szerepelt, és dicséretes eredményt, megyei III. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Biró Albert Bálint, Császár Gergely, Gerencsér Zalán Zsolt, Ódor Tamás Csaba

Felkészítő tanár: Varga Mária

A Savaria Fórum cikke a vetélkedőről ide kattintva olvasható.